Sóstói zenélő szökőkút

A hideg idő beköszöntével a szökőkút téli álmot alszik, tavasszal viszont újra zenékkel és látványos fényekkel vár!

Ismert dallamokat és slágereket játszik a sóstói zenélő szökőkút.

Az ország egyik legnagyobb és leglátványosabb zenélő szökőkútja működik Nyíregyháza üdülőövezetében, Sóstógyógyfürdőn, amely esténként tömegeket vonz a parkba.

Zenei élmény minden korosztálynak

Látványos showelemekkel robbant be a köztudatba a nyíregyházi zenélő szökőkút. Az élményfürdő előtt, mintegy 500 négyzetméteres vízfelületen, hang-és fényeffektekkel nyűgözi le az arra sétálókat. A szökőkút ismert slágereket játszik, ezzel azonnal a felnőttek és gyerekek kedvencévé vált.

A vízjáték a zeneszámok ritmusát követi: többek között Erkel Ferenc klasszikusok, Queen slágerek, mese- és filmzenék, valamint magyar könnyűzenék is felcsendülnek. A szökőkút Európában is ritkán látott, dinamikus vízképet képes megjeleníteni, így például Nyíregyháza turisztikai városfilmjét is láthatjuk a vízpárán kirajzolódni.

A szökőkút szezonálisan – az időjárási körülményeket figyelembe véve – tavasztól őszig működik az Aquarius Élményfürdő előtti parkban.

Képek a zenélő szökőkútról

Cím: 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Fürdőház tér 1.