Csillagfutás Nyíregyházán

2024. április 20. Nyíregyháza, Bujtosi Városliget

Különleges éjszakai Csillagfutást szervez idén is az OMNIS FORTE Egyesület. Az április 20-ai rendezvény az egészségmegőrzésen túl a daganatos megbetegedések elleni küzdelmet is támogatja.

A Csillagfutáson 2024-ben is három távon indulhatnak, nincs korosztályos megkötés. Itt valóban csak a részvétel számít! Akik úgy érzik, hogy futva nem tudják teljesíteni a három táv egyikét (1,5km, 4,5km, 9km) akkor sétálva, gyalogolva is megtehetik. A Bujtosi tó partja ezen a napon ismét fényáradatban fog úszni, hiszen különleges megvilágításban lesz részük az indulóknak.

Az egészség megőrzésén túl minden évben a daganatos megbetegedések elleni küzdelem egyik területét is kívánja támogatni a rendezvény, így ebben az évben is a Jósa András Oktató Kórház, Onkológiai Tömbjét segíthetik.

Nevezni a rendezvény hivatalos weboldalán lehet: www.csillagfutas.hu

Fotó és indexkép: csillagfutas.hu