Ismerd meg Nyíregyházát

-0001. november 30. Nyíregyháza,

A Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. a szolgáltatásait minden évben bővíti, így 2019. évben garantált program keretében bevezeti az „Ismerd meg Nyíregyházát” elnevezésű programját, heti két alkalommal. (Szerda és péntek 16.00-tól) A garantált városvezetéssel a szervezet célja az, hogy olyan kulturális programot biztosítson a város lakóinak – generációtól függetlenül -, amely nemcsak szabadidős tevékenységet jelent, hanem hozzájárul a helyi identitástudat erősítéséhez, a város múltjának és értékeinek megismeréséhez és egyben ismereteink bővítéséhez.

A garantált programsorozatot egy projekt segítségével valósítjuk meg, a „Lakossági szemléletformálás, tudatosítás” címen meghírdetett HACS projekt keretében.

A helyi felhívás száma: TOP-7.1.1-16-H-067-4-12

Szeretettel várunk mindenkit!!