Nyíregyházi Kalandpark

Kalandvágyók figyelem! Ha unod az otthon ülést, irány a Nyíregyházi Kalandpark, ahol több mint 130 állomásból álló drótköteles akadálypályán kipróbálhatod bátorságodat!

4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Sóstói út 70/A
+36 70 329-7600
www.nyiregyhazikalandpark.hu

Nyitvatartás

május 1. – augusztus 31.: 9:00–18:00

Jegyárak

A Sóstói-erdő hatalmas fái között változatos pályarendszer vár: gyermek-, felnőtt- és extrémpálya – mindenki merészsége alapján válassza ki a neki megfelelőt.

Jó tudni!

• A parkban öncsatolásos rendszer van, azaz mindenki saját magának csatolja a karabinereket és biztosítja saját magát. Védőfelszerelést biztosítanak!
  • Az animátorok folyamatosan jelen vannak a pályákon.
  • Ajánlott a zárt cipő és kényelmes, sportos viselet.
  • Egyéni vendégeknek nem, de csoportok esetén (15 fő felett) előzetes bejelentkezés szükséges.
  • Ha lóg az eső lába, ne indulj el!

Képek a kalandparkról

Cím: 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Sóstói út 70/A