Szabadtéri Színpad

Egész estés nevetésre vágysz? Vagy esetleg egy jó musical érdekel?

4400 Nyíregyháza, Benczúr tér 22.
+36 42 310-208

www.moriczszinhaz.hu

Nyitvatartás

Csak nyári szezonban

Jegyárak

Válts jegyet a városközpontban található Szabadtéri Színpad valamelyik előadására, mely egykor az ország egyik legszebb rózsakertjével rendelkezett! Az 1955-ben épített színház megérett a felújításra, így 2018-ra teljesen megújul, s 21. századi környezetben várja majd a kultúrára éhes látogatókat.

Modern fény- és hangtechnika

Megőrizték a műemlékvédelem alatt álló együttes hangulatát, ismét régi pompájában látható a rózsakert és a szökőkút. A feledhetetlen szórakozást modern színháztechnika, korszerű színpad, ugyanakkor kényelmes nézőtér biztosítja.

Szállások a közelben

Ha a Szabadtéri Színházba szeretnél menni, akkor érdemes megszállnod a közelben lévő szállásaink egyikében.

Képek a Szabadtéri Színpadról

Cím: 4400 Nyíregyháza, Benczúr tér 22.

Középre
Forgalom