“Tökölés” az Állatparkban

2021. október 30. Nyíregyháza, Nyíregyházi Állatpark

Már hagyomány, hogy a tökszezon idején az őszi szünetben jellegzetes „halloween” tököket kínálnak állatoknak a Nyíregyházi Állatparkban.

A faragott tökök nem csupán dekorációként szolgálnak, az állatok kedvenc csemegéit is elrejtik benne.

A „tök jó” program 10.00-kor kezdődik a kispanda kifutónál és mindenkit szeretettel várnak a közös sétára!

A tervek szerint meglepik a kispanda bandát, a szurikáta és tarajos sül családot,
a dögevő keselyűket, Tódort, a bóbitás gibbont, a hulmánokat és a több tonnás ázsiai elefánt hölgyeket. Hogy a ragadozók sem maradjanak éhesek a szumátrai, fehér és maláj tigrisek, valamint a fehér oroszláncsalád számára is készítenek finomságokat.

Találkozás a Tarzan-ösvénye híd lábánál, az Afrika játszótér előtt.

Az őszi szünetben, 2021. október 25 – november 1. között egységesen, mindenki számára 1000 Ft/fő a belépőjegy ára.