A három tenor Anyák napi koncertje

2022. május 3. Nyíregyháza, Színház utca 2. SZINDBÁD Színháztörténeti Rendezvénytér

Anyáknapja alkalmából a Móricz Zsigmond Színház 3 tenorja a Szindbádban ad koncertet. Gulácsi Tamás, Horváth Viktor, Tar Dániel, a teátrum népszerű színművészei népszerű slágerekkel, korábbi szerepek közkedvelt dalaival szórakoztatják majd a közönséget.

Gulácsi Tamás az Idétlen Időkig, a Funny Girl, a Bob herceg, a Meseautó és megannyi más, nagysikerű zenés előadásunk szerelmes főhőse. Horváth Viktor, a Móricz (F)Actor döntőse, közönségünk hölgy rajongóinak régi kedvence, valamint Tar Dániel, a legfiatalabb generáció képviselője, akinek csibészes mosolyával hamar sikerült a színház szerelmeseinek szívébe lopnia magát.

Időpont:
2022. május 3. (kedd) 18:00

Helyszín:
Szindbád Színháztörténeti Rendezvénytér
Nyíregyháza, Színház u. 2.

Jegyek online ide kattintva elérhetőek.