A helység kalapácsa | Mandala Nyár

2022. július 15. Nyíregyháza, Tölgyes u. 1. Sóstói Múzeumfalu

A 30 éves Mandala Dalszínház jubileumi nyári programjában Petőfi Sándor: A helység kalapácsa című komikus eposzt láthatjuk megelevenedni a színpadon Nyíregyházán. A darabnak a Sóstói Múzeumfalu szabadtéri színpada ad otthont.

Időpont:
2022. július 15. (péntek) 20.30 óra
Esőnap: július 19.

Jegyek elővételben:
Nyíregyházi Turisztikai Információs Központ
Nyíregyháza, Kossuth tér 1. (nagy postával szemben)

Online:tixa.hu weboldalon kapható.

A 200 éves Petőfi jubileum jegyében hívtuk meg a Gergely Theátert, mely társulatával a lánglelkű költő örök becsű művét 2022-ben színpadra állította és ajánlja kicsiknek, s nagyoknak egyaránt. A Nemzeti Alaptanterv részeként, valamennyi iskolásnak kötelező olvasmány, a költészetet kedvelőknek pedig igazi csemege e méltán klasszikus mű, melyet a vásári komédiák stílusában, Szolnoki Péter, valamint Duba Gábor zenéjével fűszerezve vittek színre.