Anyák napi kerékpártúra

2022. május 1. Nyíregyháza, Kossuth tér

Május 1-je már a meleg tavaszi idő ígéretével hívogat minket a szabadba. A ViniBike Kerékpáros Sportegyesület idei első túráján az édesanyákat ünnepli. Csatlakozz hozzájuk, úton Nyírtelekre, a Ferenctanyára, ahol a házigazda, Tünde, kalandos, virágokkal teli kertjébe kalauzolja a résztvevőket. Friss levegő, színek, játék, tavasz!

A túra időpontja: 2022. május 1. 11:00

Helyszín: Nyíregyháza, Kossuth tér

Útvonal: Nyíregyháza -> Nyírtelek -> Ferenctanya, majd ugyanezen az útvonalon vissza.

Túratáv: 15 km oda / 15 km vissza. Kerékpárúton és alacsony forgalmú mellékúton.

A program időtartama körülbelül 3-4 óra.

Túravezető: Tokár Róbert, telefonszám: 06302899479

Ha kedvet kaptál a túrához, csatlakozz az esemény facebook oldalán.