Bringa Piknik

2021. június 12. Nyíregyháza, Kossuth tér

Az idei évben is megrendezésre kerül a Bringa Piknik, amire szeretettel várják a bringázás szerelmeseit kortól és nemtől függetlenül. A program Nyíregyháza belvárosának szívéből, a Kossuth térről indul, a célállomást pedig Tokajban, a Fesztiválkatlan bejáratánál tűzték ki.

A mezőny június 12-én, 9:34-kor startol el, ám érdemes kicsivel hamarabb érkezni, hiszen számos kedvcsináló programmal készülnek a szervezők. Többek között KRESZ kvíz, ügyességi és szórakoztató játékok, Old Timer és kerékpáros divatbemutató, illetve ingyenes BikeSafe regisztráció is várja az érdeklődőket. A vidám hangulatról a Fesztiválkatlanban Dj Till zenéi gondoskodnak, hazafelé az utat pedig Nyírtelken egy finom fagyival édesíthetjük meg, amire minden résztvevő 30% kedvezményt kap.

A részvétel ingyenes.