VÁROSNÉZŐ BUSZ NYÍREGYHÁZÁN

2020. augusztus 19. - 2021. december 31.4400 Nyíregyháza,
“A belföldi turizmus élénküléséhez kapcsolódva, Budapest után első vidéki városként Nyíregyházán is megjelennek a világ legnagyobb, nyitott tetős városnéző buszait üzemeltető City Sightseeing piros, emeletes autóbuszai.
Az új turisztikai szolgáltatást augusztus 19-én a VIDOR Fesztivál első napján mutatták be a sajtó munkatársainak és a nagyközönségnek.
Az autóbuszok pedig már közlekednek is, a járat 13.30-tól óránként indul a Nyíregyházi Állatpark elől. Az utasokat guide kíséri, aki a város nevezetességeiről is tájékoztatást nyújt. A menetjegy megvételére a város több pontján lehetőség nyílik. A 24 órás jegy megvásárlói egy érdekes belvárosi sétán is részt vehetnek.”