Dombóvári István önálló estje

2022. január 27. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ
Életünk jelentős része a közösségi oldalakon zajlik, ami alaposan átrendezte és újraalkotta a szokásainkat. De vajon tényleg ismerjük az ismerőseinket? Biztos, hogy szeret minket az, aki folyamatosan felfelé tartott mutatóujjat küld mindenre? Mit akarhat valójában tőlünk, aki rendszeresen megbök? És egyébként hová tettem a lakáskulcsomat???

Dombóvári István legújabb önálló estjében többek között ezekre a mindenkit érintő kérdésekre keres válaszokat. A “Kettőskereszt, vagy amit akartok” című produkcióját a Váci Mihály Kulturális Központban láthatják Nyíregyházán. A humorest január 27-én, 19 órakor kezdődik.

Műsorvezető: Bellus István

Jegyek ide kattintva elérhetőek.