Dr. Bagdy Emőke előadása Nyíregyházán

2022. május 11. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

Nyíregyházán tart előadást május 11-én Prof. Dr. Bagdy Emőke.

Dr. Bagdy Emőke mindig is fontosnak tartotta a társadalommal folytatott párbeszédet, a lélektani ismeretek terjesztését, a szakmai közvélemény formálását.

Média szereplései, ismeretterjesztő könyvei tették a hazai klinikai pszichológia királynőjévé. Bagdy Emőke mint ember titka a munka, a szorgalom. Nem ismeri a körülményeket, nem igényel feltételeket. Kedvenc tárgyai a kedves és fontos könyvei. Pozitív, és mindent azzá formál. Nem mereng az akadályokon, a megoldást keresi. Folyton mozgásban van, előre néz. Múltja a művei, a számtalan betű, szó és mondat. Jelene az alkotás, és a jövője minden, ami megalkotható, felépíthető, elindítható szellemi, szakmai áramlat, kutatás vagy eszmei hatás. Prof. Dr. Bagdy Emőke klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, szupervízor, a pszichológiatudomány kandidátusa, professor emeritus.

Az előadás időpontja:
2022. május 11. 19:00

Helyszín:
Váci Mihály Kulturális Központ
Nyíregyháza, Szabadság tér 9.

Jegyek:
Online ide kattintva elérhetőek.