Dr. Bagdy Emőke Nyíregyházán

Az ember testi, lelki, kapcsolati és spirituális egységet képező személyiség. Ha vidámak vagyunk, a testi immunvédelem is erős, ha bánatosak, akkor az immungyengeségben is megnyilvánul. Az előadásban azokat a pozitív hatású történéseket, helyzeteket, működéseket vesszük sorra, amelyek lelki immunerősítők, egyszersmind a testi folyamatok felett is uralkodnak, ilyenkor harmónia, derű, jó közérzet és erős védekezési képesség jellemzi a személyiséget. Egészségesnek érezzük magunkat. Prof. Dr. Bagdy Emőke klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta előadása Nyíregyházán.

Az előadás időpontja:
2023. február 22. (szerda) 17:00

Helyszín:
Kodály Zoltán Általános Iskola
Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 18.

Jegyek:
Online ide kattintva elérhetőek.