Fehér Karácsony | Kicsi Gesztenye Klub

2023. november 12. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ
Karácsonyi hangulatban a Kicsi Gesztenye Klub! Csodás ünnepi hangulat, gazdag látványvilág vár a „Fehér karácsony” című előadáson Nyíregyházán!

Az egy felvonásos ünnepi showban találkozhattok kedvenc szereplőtökkel Lizával, akinek a szerepében a csodás hangú Szilágyi Panni mutatkozik be. A legnagyobb slágerek mellett felcsendülnek a legújabb számok, és a máskor nem hallható Fehér karácsony című dal is. Ezen a napon a Télapó is tiszteletét teszi az előadáson!

Az előadás két éves kortól ajánlott. A műsor 70 perc szünet nélkül!

Időpont:
2023. november 12. (vasárnap) 11:00

Helyszín:
Váci Mihály Kulturális Központ
Nyíregyháza, Szabadság tér 9.

Jegyek:
Online a Kicsi Gesztenye Klub honlapján elérhető.

Fotó: facebook.com/kicsigesztenyeklub