Giling-Galang | Mandala Nyár

2022. augusztus 12. Nyíregyháza, Tölgyes u. 1. Sóstói Múzeumfalu

A Mandala Nyár programsorozatában ezúttal Beke Éva zenés gyermekműsorát láthatják a Sóstó Múzeumfaluban, Nyíregyházán.

“A zene életem mindig fontos részét képezte, játszottam musicalekben főszerepet, énekeltem könnyűzenét zenekarokban, több alkalommal képviseltem Magyarországot nemzetközi dalfesztiválon, Lengyelországban, Németországban, Bulgáriában, Romániában és Ausztriában. De igazán kisfiam érkezésével kezdtem közelebb kerülni a gyermekversekhez, amelyeket elkezdtem megzenésíteni.

A műsorban kortárs költők gyermekversei hallhatóak, úgy mint Z. Németh István felvidéki költőversei, valamint László B. Mónika kortárs költőnővel közösen írtunk dalverseket. Így született vers a kisfiamról is. A „Farsang idején”, a „Nimród lovag”, a gyerekek nagy kedvence. A műsorban – szívem csücske – Kányádi Sándor költeményei is helyet kaptak. A dalok közben a gyerekek aktív közreműködőkké válnak, hiszen igyekszünk – ahol csak lehet – bevonni őket. ”

A családi koncert helyszíne:
Sóstói Múzeumfalu
Nyíregyháza, Tölgyes u. 1.

A műsor időpontja:
2022. augusztus 12. (péntek) 16:30 óra
Esőnap: augusztus 14.

Jegyek elővételben:
Nyíregyházi Turisztikai Információs Központ
Nyíregyháza, Kossuth tér 1. (nagy postával szemben)

Online: A tixa.hu weboldalon kapható.