International Photography Awards

2022. augusztus 21. - 24. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

Nyíregyházán is láthatóak az IPA 2021 díjnyertes képei. A világ minden tájáról beérkező több ezer kép közül a győztes alkotásokat és a “Best of Show” kurátori válogatás képeit tekinthetik meg a látogatók a Váci Mihály Kulturális Központban 2022. július 5-től augusztus 24-ig. Az alkotások természet- és képzőművészeti fotóktól az építészeti csodákig, valamint a lenyűgöző portrékig terjednek, amelyek mély történeteket mesélnek el.