Jégpályák éjszakája

2022. január 22. Nyíregyháza, István u. 7. Városi Jégpálya

Január utolsó előtti hétvégéjén országszerte több mint negyven helyszínen rendezik meg az Allianz Jégpályák Éjszakáját.

Nyíregyházán január 22-én a Városi Jégpálya meghosszabbított nyitvatartással 21:30-23:00, illetve 23:30-01:00 óra között várja korcsolyázókat. A helyszínen éjszakába nyúlóan tartanak a programok, ahol a korcsolyázók megismerkedhetnek a jégkorongozás alapjaival , a bátrabbak pedig magukra ölthetik a jégkorongos felszerelést is.

A szervezők ügyességi versenyekkel is készülnek, ahová várják a leggyorsabban és legtechnikásabban korcsolyázó fiatalokat, hogy eldőljön, ki lesz a jégpálya bajnoka. Az éjszaka a jeges sportok ünnepe is, melyhez hozzátartozik a zene és a tánc is, amelyről ezen a napon a Helldance gondoskodik.

A rendezvény ideje alatt kedvezményes, 700 Ft-os belépő jegy váltható.