Karády | zenés pódiumest

2022. október 7. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

A Karády című zenés pódium játék erről a titokzatos és megosztó színésznőről szóló gyönyörű, megindító 2 szereplős darab. A 60 perces előadást zongorával kísért felejthetetlen Karády dalok gazdagítják.

Helyszín:
Váci Mihály Kulturális Központ
Nyíregyháza, Szabadság tér 9.

Időpont:
2022. október 7. (péntek) 18:00

Jegyek:
Online a jegy.hu oldalán.

“Mennyi fölöslegesen cipelt batyut kellett ehhez letennie. Nem akarta észrevenni, hogy az évtizedeken át hordott terhekbe belerokkan, hogy meggörbült a háta, s a szárnyai helyén véres csonkok meredeznek. Szeretetlenség, meghurcolás, pellengérre állítás, árulás. Kőbányától New Yorkig vezetett az útja. Maga mögött akart hagyni mindent. Nem csak azt, ami fájt. A jót is. Színpadot, filmet, kottákat, mikrofont. Ami volt, elmúlt, már másról szól az élete. De még mindig álmodott arról, hogy a mikrofon elé lép, a közönség elnémul és énekelni kezd. Csak mikor ébren volt, valahogy nem akarta. Azt akarta, hogy hagyják őt békén! Minden megváltozott. És jó volt ez így, jól megvolt ott… a tengert, a tengerillatot, a morajlást imádta. És a csendet. Megnyugvást hozott számára.”