Kedvezményes fürdőbelépő az Aquariusban

2021. október 28. - 31. Nyíregyháza, Aquarius Élmény- és Parkfürdő

Itt az őszi szünet, mi pedig segítünk, hogy csodás élményekkel tölthessétek meg azt! 2021. október 24. és október 31. között 6 év alatti gyerekeknek csupán 100 Ft a belépő, a 6-12 év közötti gyerekek pedig 50% kedvezménnyel juthatnak igazi fürdőélményekhez! A kedvezmények a nyíregyházi és a nem nyíregyházi vendégekre egyaránt vonatkoznak, az életkorotok és a lakcímetek igazolásához kérjük, a lakcímkártyátokat ne felejtsétek otthon!

Vízi kalandpark, óriáscsúszdák, varázslatos gyermekvilág, kültéri medence és még számtalan kaland vár benneteket, csobbanjatok kedvetekre és maXoljátok ki a szünetet Aquariusban!