Kerékpárral az állatparkba

2022. június 25. Nyíregyháza,

Szombaton irány az idén 25 éves Nyíregyházi Állatpark! Ez a túránk könnyű, kezdő bringások és családosok számára is nagyszerű lehetőséget nyújt a testmozgásra. A Sóstói tó és a park megtekintése után kedvezményes áron állatparki látogatásra invitálunk mindenkit.

Indulás:
2022. június 25. (szombat) 9:00-kor
A ViniBike kerékpárszerviz elől
Cím: Nyíregyháza, Hatzel tér 4.

Körülbelül egy-másfél óra tekerés után együtt érkezünk az Állatparkhoz, ahol 1000 Ft/fő kedvezményes áron léphetnek a túrázók a park területére. A kerékpártúrán való részvétel ingyenes, sőt a szervezők kisebb ajándékkal is jutalmazzák a résztvevőket.