Kerékpártúrák Nyíregyházán és a Nyírségben

2021. augusztus 21. - szeptember 11. Nyíregyháza,

A Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. és a Középkori Templomok Útja Egyesület 2021 nyarán kerékpártúrákat indít Nyíregyházán és térségében. A túrákon résztvevők kerékpáros szemmel is felfedezhetik a várost vagy barangolhatnak a bokortanyák világában. Természetesen azok sem maradnak ki, akik szívesen vállalnak hosszabb túrákat; ők akár nekivághatnak és megcsodálhatják a nyírségi középkori templomokat vagy bringázhatnak a Rétköz nevezetességei között. Mindehhez szervezett szakvezetés, túravezetés társul, így érdekes történetek színesítik a túrákat.