Kincsem – A legyőzhetetlen csodakanca epikus története

2021. szeptember 2. Nyíregyháza, Újmajori út 14-18. Hotel Pagony

Minden 100 évben születik egy ló, és minden 100 évben születik egy ember, akiknek a lelke összekapcsolódik. Egy történet a száguldásról, a tehetségről és a megzabolázhatatlan gyorsaságról! Ki ne hallott volna a „csodakancáról”, aki minden versenyét megnyerte, és veretlenül vonult vissza. Az 1800-as évek vége felé járunk, egy elbukott szabadságharc után Magyarországon, ahol még mindig puskaporos a hangulat. A szerelem, ármány és bosszú mind megtalálható ebben a darabban, amit fantasztikus, mindenki számára ismerős dalokkal írtak meg, hogy megismerje Kincsem történetét és korát.

Az előadás hossza: 2 óra 30 perc, egy szünettel.
Beengedés előadás megkezdése előtt fél órával.
Az előadás időpontja: 2021. szeptember 2. (csütörtök) 19.30 óra
Helyszín: HOTEL PAGONY területén található TIMPEX ARÉNA (Fedeles Lovarda)
Nyíregyháza, Újmajori út 14-18.

Jegyek IDE KATTINTVA  elérhetőek.