Liliomfi | Mandala Nyár

2024. július 19. Nyíregyháza, Tölgyes u. 1. Sóstói Múzeumfalu
Kaland, romantika, komédiás élet – Szigligeti Ede Liliomfi című klasszikusának szabadtéri előadását láthatjuk idén nyáron Nyíregyházán. A Mandala Dalszínház produkciójának a Sóstói Múzeumfalu ad otthont.

A magyar színjátszás hőskorát idéző történetben a vándorszínész trupp éppen Balatonfüredre érkezik, ahol is Szilvay professzor gyámleánya és a nevelőnő nyaral. Mariska és Liliomfi, az ünnepelt színész, aki valójában Szilvay unokaöccse, minden előítélet ellenére egymásba szeretnek. Azt sem tudják, hogy a professzor már rég egymásnak szánta őket, bár találkozásukat nem is sejtette. A házasság feltétele, hogy Liliomfi hagyjon fel a színészettel. A szerelmesek bájosan csúffá teszik az ájtatos képmutatást, a mohóságot, a zsarnokoskodást, majd együtt kelnek útra Thália szolgálóiként.

Időpont:
2024. július 19. (péntek) 20:30 óra

Helyszín:
Sóstói Múzeumfalu
Nyíregyháza, Skanzen u. 8.

Jegyek:
Nyíregyházi Turisztikai Iroda
Nyíregyháza, Kossuth tér 1. (nagy postával szemben)
Helyre szóló jegyek, kizárólag készpénzes vásárlással!

Online: A tixa.hu weboldalon kapható.