Mészáros Árpád Zsolt a Bencs Villában

2021. december 21. Nyíregyháza, Sóstói út 54. Bencs Villa

A népszerű színész, énekes, Mészáros Árpád Zsolt lesz a Bencs Villa decemberi vendége, akivel Illyés Ákos, teátrumunk színművésze beszélget.

1974. március 23-án született Nyíregyházán. Saját bevallása szerint soha nem akart színész lenni, bár már gyerekkorában színjátszó körbe járt, hogy kiélhesse szereplési vágyát. Egy nap statisztákat kerestek a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színházba. A meghallgatásra csak a tanóráról való igazolás reményében ment el, ennek eredménye egy forradalmár szerepe lett a Danton c. színdarabban. A színház színészképzőjén folyamatos képzés mellett egyre nagyobb szerepeket kapott. 1997-ben kollégáival egy színházi vállalkozás keretében megalapította a NapFolt Produkciót, amelynek egyik nagy sikere volt a Rémségek kicsiny boltja c. darab. Az egyik előadáson megsérült és lábadozás közben látta a televízióban Miller Zoltánt, az ő hatására elkezdett éneket tanulni. A vidéki sikerek után, 2000-ben felkérést kapott a Budapesti Operettszínház igazgatójától. Az áttörő sikert a Mozart! című musical hozta meg számára 2003-ban. 2014-től a Veres 1 Színház társulatának tagja.

Főbb szerepei: Mozart! (Wolfgang Mozart), Helló! Igen?! (A katona), Rómeó és Júlia (Benvolio), A Szépség és a Szörnyeteg (Lefou), Dr. Bőregér (Frosch), Menyasszonytánc (András), Rudolf (Rudolf, trónörökös), Oltári srácok (Luke), A víg özvegy (Nyegus), Abigél (Kuncz Ferenc), Rebecca (Jack Fawell), István a király, Maya (Gorilla, Bambo), Pendragon legenda (Morvin), Abigél (Vitay Tábornok)

Rendezvény időpontja:
2021. December 21. (Kedd) 17:30

Jegyvásárlás:

Móricz Zsigmond Színház Szervező- és Jegyiroda
Nyíregyháza, Színház u. 2.
Hétfőtől péntekig 9-17 óráig
Tel.: +36-42-507-006;   +36-30-303-2875;   +36-20-233-2926
Email: szervezes@moriczszinhaz.hu

Bencs Villa
Nyíregyháza, Sóstói út 54.
10-17 óráig hétfő és csütörtök kivételével
Tel: +36-20-461-4551
Email: info@bencsvilla.hu

Online jegyvásárlás IDE kattintva.