Michelin Bringafesztivál

2022. június 11. Nyíregyháza, Kossuth tér

Idén immáron 10. alkalommal, változatlan lendülettel rendezik meg a Michelin Bringafesztivált Nyíregyházán. A város szívében, a Kossuth téren biciklis programok, közlekedésbiztonsági játékok, értékes nyeremények és rengeteg új program vár minden korosztályt június 11-én.

A Bringafesztivál legnépszerűbb programja a Vidám kerekezés, ami idén sem marad el. A 10 km-es táv Sóstóig és vissza kényelmes tempóban, kellemes környezetben teljesíthető, a rajt 13:00 órakor a Kossuth térről indul.

A Bringafesztiválon egész nap színes, változatos programokkal készülnek, négy különböző zónában: Jubileumi, Adrenalin, Kölyök, Gamer. A digitális játékok szerelmeseit batak reflex, VR starship, óriás carrera pálya, mindball, selfie droid robot várja, szimulátorokat és sok más játékot lehet kipróbálni a Gamer zónában.

A Kossuth tér mindeközben igazi játszótérré alauk, ahol a biztonságos kerekezés alapjait sajátíthatják el a gyerekek a KRESZ és ügyességi pályákon. Az idei rendezvény egyik újdonsága az Adrenalin zóna a Sprint és Slow ride futammal. A nagyobbak, akik igazán bevállalósak, ebben a zónában próbálhatják majd ki magukat.