Négynapos élmény a Múzeumfaluban

2022. március 12. - 15. Nyíregyháza, Tölgyes u. 1. Sóstói Múzeumfalu

Március 12-én újra megnyitja kapuit az ország egyik legnagyobb szabadtéri néprajzi múzeuma, a Sóstói Múzeumfalu. Ennek alkalmából azonnal egy négynapos élménnyel várják az érdeklődőket a nyíregyházi skanzenben.

A március 15-ei megemlékezést egy kis játékossággal és népi elemekkel fűszerezik, így a kicsik és nagyok is találhatnak maguknak érdekes programot.

A rendezvény napjain kincsvadász játékkal tesztelik a gyerekek tudását és figyelmét: ha sikeresen teljesítik a feladványokat, apró ajándékkal kedveskednek nekik. Kézműves foglalkozás keretein belül pedig változatos remekműveket barkácsolhatnak a vállalkozó kedvű gyerekek.

S hogy legyen mit hazavinni, vásárfiát a standokon szerezhetnek be a családok.

Kedvezményes jegyek:
Felnőtt 1000 Ft/fő
Diák/Nyugdíjas 500 Ft/fő
6 év alatt és 70 év felett a belépés ingyenes.

Március 15-én díjmentesen látogatható a Sóstói Múzeumfalu!