Országos Gaming Expo Nyíregyházán

2022. február 26. Nyíregyháza, Géza u. 8-16. Continental Aréna

Február 26-án Nyíregyházára érkezik az Országos Gaming Expo. Egy időben, egy helyszínen minden, ami e-sport: amatőr játékosoknak,
versenyzőknek, a kikapcsolódásra és a gaminggel, e-sporttal megismerkedni vágyó látogatóknak!

Az Országos Gaming Expo (OGEX 2022) az első olyan országos gaming rendezvénysorozat, amely 2 hónapon keresztül az egyes megyeszékhelyeken kerül megrendezésre. A gaming road show egyrészt lehetőséget biztosít a megyei lakosoknak, hogy kipróbálják magukat különböző videojátékokban, társasjátékokban, videójátékos kompetencia felmérésben, egyéb fizikai aktivitást igénylő játékokban, másrészt FIFA22 országos e-sport verseny, hiszen a megyei döntők itt kerülnek megrendezésre.

A rendezvény szórakoztató és szakmai részéről műsorvezetők, e-sport szakértők és influencerek gondoskodnak, így mindenki megtalálja azokat a területeket, amelyek miatt érdemes kilátogatni az Országos Gaming Expo egyes állomásaira.

A rendezvény ingyenesen látogatható, regisztrációhoz kötött (előzetes és helyszíni). Regisztrálni a www.ogex.hu weboldalon vagy a helyszínen lehet.

Programok (többek között):
Előadások, beszélgetések, kvízjátékok, retro pc és gaming, XBOX, szimulátor, nintendo, társasjátékok és logikai játékok, cosplay fotófal, VR, Just dance stand, Minecraft stand, csocsó, Kinect sport, reflex fal, dekázó ketrec, Star Wars programok, Gamer múzeum, PC zone + FIFA22 bajnokság.

Időpont:
2022. február 26. 11:00-19:00

Helyszín:
Continental Aréna
Nyíregyháza, Géza utca 8-16.