Petőfi az étlapon

2022. december 5. - 16. Nyíregyháza, Tölgyes u. 1. Sóstói Múzeumfalu
Hogyan kerülhet Petőfi az étlapra? Megtudhatod, ha ellátogatsz a Sóstói Múzeumfalu Kalamáris Vendéglőjébe.

A nyíregyházi skanzen „Petőfi az étlapon” című időszaki kiállításán néprajzi ínyencségekkel fűszerezik az irodalmi gourmet ajánlatot. A kínálatban Petőfi Sándor válogatott versei, költeményei szerepelnek, megspékelve a már feledésbe merülő néprajzi ismeretekkel. Várnak minden érdeklődőt ebbe a speciális “irodalmi főzőstúdióba”. A kiállításhoz múzeumpedagógiai foglalkozás kapcsolódik, amelynek időtartama 45-60 perc.

A foglalkozáson való részvétel regisztrációhoz kötött.
Email: info@muzeumfalu.hu
Tel.: 06-20-414-1702

Belépő: 1000.- Ft/fő

A kiállítás megtekinthető:
2022. december 16-ig, hétfőtől péntekig 9:00-től 16:00-ig.