Pletykafészek – Szabadtéri Színpad

2021. július 23. Nyíregyháza, Benczúr tér 22. Rózsakert Szabadtéri Színpad

A Pletykafészek című darabot láthatják bérletszünetben július 23-án a Rózsakert Szabadtéri Színpadon, Nyíregyházán. Neil Simon abszurdba hajló bohózata a Veres 1 Színház vendégjátékaként érkezik a városba, rendezője Nagy Sándor.

A vígjátékok mestere, Neil Simon ezúttal is kivételeset alkotott. Krimitörténettel fűszerezett bohózatában az első perctől az utolsóig fenntartja a feszültséget, miközben kivételes lehetőséget kínál a színészeknek az önfeledt, egész színpadot betöltő komédiázásra. A nézőnek nincs is más dolga, minthogy hátradőlve figyelje a pletykák útját, s közben remekül szórakozzon.