Rally EB Nyíregyházán, belvárosi gyorsasági szakasszal

2020. november 6. - 8.4400 Nyíregyháza,

“A Rally Európa-bajnokság most is három napig tart majd, az útvonala pedig a tavalyi versenyhez hasonló. A szervizparknak a Nyíregyháza, Tokaji út 4. szám alatt található Vásártér – Nagybani és Zöldségpiac – területe ad otthont, a rajtnak és a célnak a Kossuth tér, a Zemplénben, illetve a tokaji régióban pedig a gyorsaságik lesznek. Természetesen nem marad el a belvárosi gyorsasági sem Nyíregyházán, valamint a Szuperspeciál (a raliban egy versenyzésre lezárt útszakaszt jelent, itt kettő versenyző indul párhuzamosan egy kisebb, jobban belátható pályán) a Rabócsi Ringen.”