Rally Hungary Nyíregyháza

2021. október 22. - 24. Nyíregyháza,

Újra az autósport kerül a figyelem középpontjába október 22-24. között Nyíregyházán, ugyanis itt rendezik meg ismét a Rally Hungary-t, nemzetközi csapatok részvételével.

A Rally Hungary 2021 ERC-futam pénteken kezdődik egy rajtceremóniával a Kossuth téren. Ezt követi majd egy szuperspeciál a RabócsiRingen, majd a hétvége során a Zemplénben és a Tokaji borvidéken mérkőznek meg egymással a párosok. Vasárnap dél körül belvárosi gyorsasági lesz Nyíregyháza utcáin, majd késő délután záróceremónia a Kossuth téren.

Az ERC-futam mellett párhuzamosan zajlik a rali országos bajnokság is, Nyíregyházán dől majd el a magyar bajnokság. Most is kiélezett a verseny, várhatóan két kelet-magyarországi pilóta között, Hadik András és Csomós Mixi közül kerül ki az abszolút győztes.

Ami pedig a látványos nézői pontokat illeti: a szervezők azt mondják, várhatóan ez most is az Országzászló térnél lesz, hiszen ott fordulnak majd meg középen a raliautók.