Ringató foglalkozás Kosik Anitával

2021. december 13. Nyíregyháza, Színház u. 2. Szindbád

Vedd ölbe, ringasd, énekelj! – A Ringató foglalkozások éneklő, játszó édesanyák, édesapák csoportja, ahová már néhány hónapos kisbabával is lehet érkezni.

A foglalkozások célja, hogy oldott, elfogadó légkörben megismertesse a legkisebb gyerekek zenei nevelésének lehetőségeit, és a kicsik érzékennyé, fogékonnyá váljanak a jó zene, a művészetek iránt. A másik cél, hogy a résztvevő felnőttek átéljék a közös éneklés örömét. Felbukkanjanak a kicsit elfelejtett dalok, kedvet és bátorságot adjunk újabb énekek megtanulásához. Családi program, ahol a felnőttek és a gyerekek egyaránt élményhez jutnak. A Ringatóval épül a gyermeki lélek, erősödik a családi összetartozás.

A Ringató alapítója, a módszer kidolgozója: Gróh Ilona zenepedagógus
A foglalkozásokat Kosik Anita, a Móricz Zsigmond Színház társulatának tagja tartja.

Az érdeklődő családokat minden hétfőn, 16:00-tól várják a Szindbádban. A foglalkozások időtartama 30 perc.

Belépő: 1000 ft / család

A belépők megvásárolhatók:
Móricz Zsigmond Színház Szervező- és jegyiroda
Nyíregyháza, Színház u. 2.
Telefon: + 36 42 507 006;   +36 30/303-2875;   +36 20/233-2926