Soulistic – Malek Andi Gospel Tour

2021. június 25. Nyíregyháza, Szabadság tér 9. Váci Mihály Kulturális Központ

Különleges zenei élményt ígér Malek Andrea és Jáger Bandi június 25-ei nyíregyházi koncertje, a Váci Mihály Kulturális Központban.

A Soulistic a neves énekesnő, Malek Andrea és a zongorista-zeneszerző, Jáger Bandi együttműködéséből jött létre. 2016 óta alkotnak harmonikus párost munkatársakként a színpadon, és őszinte barátokként a magánéletben. Közös projektjük egy nagyon különleges projekt, amely a gospel, a jazz és a soul elemeit ötvözi, a “Soulistic” elnevezés pedig a lélek és a zene közötti szoros kapcsolatra utal.