Stand-up comedy Nyíregyházán

2022. április 22. Nyíregyháza, Honvéd u. 41. Alvégesi Művelődési Ház

Orosz Gyuri újra Nyíregyházára érkezik, ráadásul két, a szabolcsi megyeszékhelyről származó humoristával áll színpadra. Horváth Gábort, a nyíregyházi bankár humoristát már jól ismerhetitek a Showder Klubból és érkezik egy hölgy is, Csatlós Klaudia, aki 2021-ben a Humortechnikum tehetségkutató verseny döntőse volt, azóta már a társulat tagja.

A stand up comedy élőben a legjobb! Ha szereted a Showder Klub humoristáinak műsorát a TV-ben, akkor ezt az előadást imádni fogod. Élőben tényleg minden más, a humoristák kendőzetlenül eléd tárják a legfrissebb poénokat, és kifulladásig nevettetnek. Ráadásul az előadás után még egy fotóra is elcsípheted a humoristákat.

Időpont:
2022. Április 22. 19:00
Kapunyitás: 18:00
Műsoridő: 80 perc

Helyszín:
Alvégesi Művelődési Ház
4400 Nyíregyháza, Honvéd u. 41.

Jegyek:
Normál jegy elővételben: 3.500 Ft/fő. Az előadás napján a helyszínen: 4.000 Ft/fő.
Diákjegyek elővételben: 2.000 Ft/fő. Az előadás napján a helyszínen 2.500 Ft/fő.

Online jegyvásárlás IDE KATTINTVA.

Az előadásra telefonon keresztül is lehetőség van jegyet foglalni elővételi áron hétköznaponként 10:00 és 18:00 között az alábbi telefonszámon: +36 70 943 7585.