Szilaj – Családi musical 2 felvonásban

2021. szeptember 3. Nyíregyháza, Újmajori út 14-18. Hotel Pagony

Szilaj, a betörhetetlen vadló kalandjairól mesél a Nemzeti Lovas Színház legújabb családi musical-e. A történet a messzi Vadnyugatra kalauzol, ahol dúl a háború a lovasság és az indiánok között. Soha nem lehet béke a két világ találkozásakor, ám Szilaj varázslatos lényével mégis hidat épít ember és ember között. Világpremiert jelent, hogy először lesz látható együtt a klasszikus stílus és szabad idomítás művészete a lovas színházak történetében. A darab végén Szilaj teljesíti a lehetetlennel felérő küldetését: megmenti szülőföldjét, ám ehhez hihetetlen bátorságra és elszántságra lesz szüksége.

Az előadás hossza: 2 óra, egy szünettel.
Beengedés előadás megkezdése előtt fél órával.
Az előadás időpontja: 2021. szeptember 3. (péntek) 19.30 óra
Helyszín: HOTEL PAGONY területén található TIMPEX ARÉNA (Fedeles Lovarda)
Nyíregyháza, Újmajori út 14-18.