Tavaszi bringás erőpróba

2022. április 30. Nyíregyháza, Kossuth tér

Itt az újabb próbatétel, ezúttal kerékpárral kalandozhattok a friss levegőn. A bringázás a testre gyakorolt előnyös hatásai mellett felszabadítja a boldogsághormonokat, kedélyjavító, kiváltképp, ha közben a természet szépségeiben gyönyörködünk. Természetesen egyedül is lehet bringázni, de társaságban még élvezetesebb, bővíthetjük baráti körünket.  A közösen megélt élmények, az egymást inspiráló fizikai teljesítmények, az együtt kitűzött és megvalósított célok mind fontos elemei az egészséges és tartalmas társasági életnek. Mindezt biztonságos kerékpárúton, hiszen a program úti célja a tokaji borvidék legmonumentálisabb látványossága a Tarcal feletti dombot megkoronázó Áldó Krisztus szobra lesz, a lélegzetelállító fekvésű bányató közelében.

Indulás: 2022. április 30. (szombat) reggel 9.00 óra

Helyszín: Nyíregyháza, Kossuth tér

Visszaérkezés: A késő délutáni órákban

Táv: 80 km (oda-vissza)

Jelentkezési határidő: 2022. április 28.

Javasolt megfelelően réteges ruházat, legalább 1 liter folyadék, egész napra elegendő élelem… és a jókedvet se felejtse otthon senki!

Részletek, jelentkezés: www.zoldkero.hu, 70/2203885