Teremkerékpáros EB Nyíregyházán

2022. június 17. - 18. Nyíregyháza, Géza u. 8-16. Continental Aréna

Nyíregyháza ad otthont a  2022-es Teremkerékpáros Európa-bajnokságnak június 17-én és 18-án. A teremkerékpározás sokak számára ismeretlen fogalom, pedig már az 1800-as évek végén is rendeztek kerékpárlabda meccseket Magyarországon. Ezúttal két szakág, a művészi kerékpár és a kerékpárlabda legjobbjai küzdenek meg egymással. A versenyen tíz nemzet sportolói mérhetik össze tudásukat.

A szervezők tájékoztatása szerint a nyíregyházi lakcímkártyával rendelkezők ingyenesen tekinthetik meg a versenyt. A kétnapos belépő ára a magyar állampolgárok számára 4000 forint, míg a külföldieknek 8000 forint. A jegyek az esemény helyszínén, a nyíregyházi Continental Arénában (Géza u. 8-16) válthatók az első belépéskor.