Testről és lélekről – film

2022. január 13. Nyíregyháza, Színház u. 2. Szindbád

A Testről és lélekről című romantikus filmet vetítik január 13-án (csütörtökön) a Szindbádban Nyíregyházán. A film 18 órakor kezdődik.

“Mi lenne, ha egy nap találkoznál valakivel, aki éjjelente ugyanazt álmodja, mint te? Vagy pontosabban: kiderülne, hogy már régóta ugyanabban a világban találkoztok éjszakánként. Örülnél neki? Vagy megijednél? Esetleg romantikusnak találnád? De mi van, ha te cseppet sem vagy romantikus alkat? Hogy nézel egy-egy gyengéd álom után másnap, éberen ennek az idegen embernek szemébe? És, mi van, ha az illető nem kifejezetten szimpatikus neked? Próbálnád megszeretni? Hogy lehet az, hogy éjjel, egymástól több kilométerre, magányos ágyatokban fekve egymáséi lehettek, de nappal, hús vér valótokban egymással szemben állva még egy vacak első randevút sem tudtok normálisan lebonyolítani? És mi van, ha a második találkozó is kínosan sikerül? A harmadik meg kifejezetten szégyenletes? Feladnád? És ha feladnád, kibírnád?”

Rendező: Enyedi Ildikó
Író: Enyedi Ildikó
Főszereplők:
Borbély Alexandra
Morcsányi Géza
Szereplők:
Békés Itala
Jordán Tamás
Mácsai Pál
Nagy Ervin
Schneider Zoltán
Tenki Réka

Helyszín:
SZINDBÁD Színháztörténeti Rendezvénytér
4400 Nyíregyháza, Színház utca 2.

A film megtekintése 16 éven aluliak számára nem ajánlott.

Jegyinformáció IDE kattintva elérhető.