Idén is tulipánszüretre vár A Kert!
A közel 1 hektáros területen 30.000 db tulipán virágzik, ahol csodás fotókat lehet készíteni, a virágokból pedig szedni is lehet, hogy otthonunk is illatba boruljon. A tulipánszedés mellett lehetőség nyílik megpihenni, piknikezni is, valamint helyben készített gyógynövény szörpöket, lekvárokat vásárolni.
A tulipánszüret időpontja: 2025. április 18. – április 21.
A Kert nyitva tartása: minden nap 10-18 óra
A belépés INGYENES, regisztrációhoz NEM kötött!
Helyszín:
A Kert – Nyírtelek, Ferenctanya (Nyíregyházától 15 km-re)
Információk:
- Ollót vagy kést, és kosarat korlátozott számban tudunk biztosítani, azonban ez hamar elfogyhat az érdeklődőt számától függően, ezért kérlek hozzatok magatokkal, ha lehetséges szedéshez eszközöket
- A virágok az alábbi áron vásárolhatóak meg: Tulipán: 250 Ft/db; Nárcisz: 100 Ft/db
Bankkártyás és készpénzes fizetésre is lesz lehetőség. - A kert kutyabarát hely, így várunk minden kis- és nagy-kedvencet a tulipánszüretre. Kérjük, az itt tartózkodás ideje alatt gondoskodjatok a póráz, vagy hám használatáról. Amire figyeljetek kérlek, hogy a kutyusokat a sorok közé nem lehet bevinni.
Részletek és további információk: A kert facebook oldalán!