VIDOR Fesztivál

2022. augusztus 26. - szeptember 3. Nyíregyháza,

Augusztus utolsó péntekjétől kilenc napon át ismét Nyíregyháza lesz a vidámság és a derű fővárosa: ekkor rendezik meg ugyanis a VIDOR Fesztivált, immár huszonegyedszer. A kulturális seregszemle színházi versenyprogramját látva megállapítható: az elmúlt évekhez hasonlóan ezúttal is kiváló produkciókat és nagyszerű művészeket láthatunk Nyíregyházán. Az előadásoknak a színház mellett a Rózsakert, a Szindbád, a Bencs-villa és a Timpex Aréna ad majd otthont.

VIDOR jegyek kaphatóak:
Személyesen a Jegyirodában (Nyíregyháza, Színház u. 2.)
Online a vidor.eu és a moriczszinhaz.jegy.hu oldalon.

A VIDOR Fesztivál ingyenes, Kossuth téri koncertprogramja egyelőre még titok, várhatóan egy augusztusi tájékoztató alkalmával ismertetik a műsort.