Aventinus Hotel 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Sóstói út 66.
13.450 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
3 kép0 vélemény

Aventinus Hotel

0 értékelés 0%
4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Sóstói út 66. Mutasd a térképen
+36 42/506-XXXmegjelenítés info@aventinushotel.hu http://aventinushotel.hu
13.450 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

A Hotel Aventinus Nyíregyháza- Sóstógyógyfürdő szívében található, kb. 5 km-re a városközponttól. 20 db kétágyas szobával, 5 db háromágyas szobával, 3 db lakosztállyal és 1 db mozgáskorlátozottak részére kialakított szobával rendelkezünk. Art deco stílusban berendezett szobáinkat bársonyos bézs színek, igényesség és elegancia jellemzi. Minden szobánk légkondicionált, minibárral, LCD TV-vel, fürdőszobával felszerelt. A kétágyas szobák fürdőszobáiban zuhanyzók találhatók, a lakosztályokba fürdőkádak lettek beépítve. Kisgyermekes vendégeink részére babaágyat, fürdető kádat, etetőszéket és ételmelegítési lehetőséget biztosítunk.
A finom ízek kedvelőit a’la carte éttermünkben várjuk. Vendégeink pihenését változatos masszázstípusok igénybevételi lehetőségével kívánjuk még kellemesebbé tenni illetve a Mini-Wellness részlegünk egy jacuzzival, egy infra és egy finn szaunával áll a vendégek rendelkezésére.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatAkadálymentesítettCsomagmegőrzésÉrtékmegőrzésÉtteremFűtésHáziállat vihetőKertihelyiségKonferenciateremKülön bejáratLiftRendezvényhelyszínRendezvényszervezésSaját kert, udvarrészTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol, német, román EllátásEllátás nélkül, Étkezési lehetőség, Reggeli, Speciális igények kielégítése Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: euró, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Fürdő, medenceJacuzzi Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény, gyermek menü HelyszínÁllatkerthez közel, Sóstóhoz közel ParkolásKerékpár tároló, Őrzött parkoló, Parkolás zárt udvarban Sport, mozgásGyermekkerékpár kölcsönzés, Kerékpár kölcsönzés SzobafelszereltségÁgynemű, Akadálymentesített szoba, Antiallergén ágynemű, Franciaágy, Fürdőköpeny, Fürdőszoba káddal, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hajszárító, Internet a szobában, Kávéfőző (eszpresso), Klíma (légkondicionálógép), Különálló ágy, Minibár, Műholdas / Kábel TV, Pótágy, Szobaszéf, Terasz (nem minden szobához), Vasaló, Vízforraló SzolgáltatásokBababarát, Családbarát, Kutya bevihető, Légkondicionálás, Parkolás, Wellness, Wi-Fi

Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Környékről

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercit sudo nano tempor incididunt ut labore.

Távolságok

• sóstótól: 140m