Bihari Lovas Panzió 4400 Nyíregyháza, Antalbokor 8.
1.000 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
0 kép0 vélemény

Bihari Lovas Panzió

0 értékelés 0%
4400 Nyíregyháza, Antalbokor 8. Mutasd a térképen
1.000 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

20-30 fő részére tudunk kényelmes fekvő helyet biztosítani vályogból kőből és fából épül vendégházainkban. Ellátás 1,2,3,4,5 ágyas és 9 ágyas pótágyazható szobákban. Tusoló és wc minden szobában van. A konyhát a vendégek is használhatják. Az udvaron sátor felállítására is van lehetőség, de lehet aludni a szénatárolóban is. Kocsikázás lovaglás, télen szánkózás, szabad tűzön sütés-főzés, valamint disznótoros, névnap, esküvő, kerti partik megrendezésére is lehetőség van itt.

Szolgáltatások

Grill, tűzrakási lehetőségKertihelyiségRendezvényhelyszín Sport, mozgásLovaglás SzobafelszereltségKonyha

Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 6.3km