Hotel Continent és Étterem 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 52.
7.500 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
9 kép0 vélemény

Hotel Continent és Étterem

0 értékelés 0%
4400 Nyíregyháza, Sóstói út 52. Mutasd a térképen
7.500 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Szállodánk Nyíregyházán a városközponttól néhány percnyire, a Sóstói erdő ölelésében, a villanegyed közepén található. Az eklektikus stílusú épület látványa már a megérkezés pillanatában elfelejteti a túlhajszolt élet okozta stresszt. A színvonalas és egyedi módon berendezett, légkondicionált szobák, a csöndes belső kert, a figyelmes kiszolgálás, a gyertyafényes vacsoraestek – a kandalló pattogó tüze mellett – az otthon kényelmét kínálják Önnek.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatCsomagmegőrzésÉtteremFűtésHáziállat vihetőKertihelyiségKonferenciateremMosási lehetőségNem akadálymentesítettRendezvényhelyszínSaját kert, udvarrészTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol EllátásEllátás nélkül, Étkezési lehetőség, Félpanzió, Reggeli Fizetési lehetőségekKészpénz: forint ParkolásParkolás az udvarban, Parkolás az utcán SzobafelszereltségÁgynemű, Antiallergén ágynemű, Erkély, Fürdőszoba káddal, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hajszárító, Internet a szobában, Klíma (légkondicionálógép), Különálló ágy, Minibár, Műholdas / Kábel TV, Pótágy, Terasz (nem minden szobához) SzolgáltatásokBababarát, Családbarát, Kutya bevihető, Légkondicionálás, Parkolás, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 3.3km