Igrice Kemping és Nyaralófalu 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Blaha Lujza stny. 4-6.
2.500 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
8 kép0 vélemény

Igrice Kemping és Nyaralófalu

0 értékelés 0%
4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Blaha Lujza stny. 4-6. Mutasd a térképen
+36 42/444-XXXmegjelenítés +36 20/583-XXXmegjelenítés info@igricecamping.hu http://www.igricecamping.hu/
2.500 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Nyíregyházától 3 km-re, erdei környezetben, Sóstógyógyfürdőn található az Igrice Kemping, amely minden év májusától várja vendégeit.
A várost és Sóstógyógyfürdőt egy 3 km-es erdőrész választja el, amely kellemes kirándulási lehetőséget kínál.
A kemping saját tóparti sávval rendelkezik, amely egyedülálló látványt és hangulatot nyújt. Közvetlenül a kemping mellett található az ország egyik legszínvonalasabb állatparkja. Megtekintése egész napos programot jelent, akárcsak a Falumúzeum, mely maradandó élményt nyújt gyermekeknek, felnőtteknek egyaránt. Kempingünk a Tófürdővel is határos, ennek partján szabadfőzési lehetőség van.
A Tófürdőn kívül a Parkfürdő számtalan medencéjével és szórakozási lehetőségével áll a vendégek szolgálatára.
Rossz idő esetén a z Aquarius Élményfürdő és a városban található Júlia Fürdő biztosítja a szórakozást, ahol masszázs, szolárium, szauna, külső-belső medencék találhatóak.

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatÉtteremFőzési, sütési lehetőségGrill, tűzrakási lehetőségHáziállat vihetőJátszóhely, hintaKertihelyiségKülön bejáratRendezvényhelyszínRendezvényszervezésSaját kert, udvarrészTeraszWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol, német EllátásEllátás nélkül, Étkezési lehetőség Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: euró, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény, játszótér / homokozó HelyszínÁllatkerthez közel, Sóstóhoz közel ParkolásParkolás az udvarban, Parkolás zárt udvarban Sport, mozgásAsztalitenisz, Horgászási lehetőség, sportolási lehetőség, Tollaslabda felszerelés SzobafelszereltségÁgynemű, Akadálymentesített szoba, Edények, Elektromos tűzhely, Evőeszközök, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hűtőszekrény, Konyha, Különálló ágy, Műholdas / Kábel TV, Pótágy, Terasz (nem minden szobához), Vízforraló SzolgáltatásokBababarát, Családbarát, Kutya bevihető, Parkolás, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 550m
  • állatkerttől: 360m
  • belvárostól: 5.2km