Pihenj meg! Vendégház 4551 Nyíregyháza-Oros, Deák Ferenc u. 87.
6.500 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
5 kép0 vélemény

Pihenj meg! Vendégház

0 értékelés 0%
4551 Nyíregyháza-Oros, Deák Ferenc u. 87. Mutasd a térképen
6.500 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

A Pihenj Meg! Konferencia Vendégház a 41.sz. főútvonal közelében Oroson fekszik, Nyíregyháza egyik legszebb külterületi, csendes részén. Elhelyezkedése ideális az átutazók számára is, mivel a 41-es főútvonaltól 500 méterre, a 4-es főútvonaltól 2 km-re helyezkedik el vendégházunk. A hely remek kiindulási pontot kínál Nyíregyháza, Sóstófürdő és a megye nevezetességeinek megtekintéséhez. A természetet kedvelők válogathatnak a Tisza, a víztározók és horgásztavak között. A több, mint 313 m2-es modern ingatlan 2015-ben épült, 4 szobával összesen 16 főnek tud nyugodt pihenést biztosítani mindamellett, hogy a több mint 108 m2-es konferenciaterem a nagyobb rendezvények megszervezésére is páratlan lehetőséget nyújt. Az akadálymentesített épületben nem csak a mozgásukban korlátozottak, de a csetlő-botló gyermekekkel érkező vendégeink is kedvüket lelhetik.

Szolgáltatások

AkadálymentesítettFőzési, sütési lehetőségFűtésKertihelyiségKonferenciateremMosási lehetőségRendezvényhelyszínRendezvényszervezésSaját kert, udvarrészTeraszWiFi, szélessávú Internet EllátásReggeli Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: euró, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény HelyszínKülvárosban ParkolásParkolás zárt udvarban Sport, mozgásGyerekülés a kerékpárhoz, Kerékpár kölcsönzés SzobafelszereltségÁgynemű, Akadálymentesített szoba, Franciaágy, Fürdőszoba káddal, Fürdőszoba zuhanyzóval, Gyerekágy, Hajszárító, Hűtőszekrény, Internet a szobában, Klíma (légkondicionálógép), Különálló ágy, Műholdas / Kábel TV SzolgáltatásokBababarát, Családbarát, Parkolás, Wi-Fi
Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 6.6km