Szűrő
Időjárás

ZÁRVA! RIPPL-RÓNAI JÓZSEF ÉLETMŰ KIÁLLÍTÁSA

- {zip} Nyíregyháza, Kiállítás

ONLINE ELŐADÁS: A BIZÁNCI EGYHÁZ KARÁCSONYI HIMNUSZÁNAK IRODALMI ÉS TEOLÓGIAI ÖSSZKÉPE

- {zip} Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár, Online előadás: Dr. Iváncsó István Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskola

ONLINE ELŐADÁS: TÖBB MINT JÁTÉK - LEGÓ AZ OKTATÁSBAN

- {zip} Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár, Online előadás: Dr. Nagy Balázs PhD Nyíregyházi Egyetem

A szűrési feltételeknek egyik elem se felel meg, kérjük módosítsa a szűrési feltételeket.