Hotel Korona 4400 Nyíregyháza, Dózsa György út 1.
6.450 Ft/fő/éj-től Ajánlatkérés
3 kép0 vélemény

Hotel Korona

0 értékelés 0%
4400 Nyíregyháza, Dózsa György út 1. Mutasd a térképen
+36 42/409-XXXmegjelenítés +36 42/409-XXXmegjelenítés koronahotel@upcmail.hu http://korona-hotel.hu/
6.450 Ft/fő/éj-től Árajánlatkérés

Szállásról

Szállodánk Nyíregyháza belvárosának gyöngyszeme a város főterén helyezkedik el mely kiváló lehetőséget biztosít, a látnivalók illetve megyénk felfedezésére.
Amennyiben először jár városunkban, rögtön megtapasztalhatja, hogy Nyíregyháza a keleti régió egyik legszebb városa. A műemlékké nyilvánított Korona Hotel a város egyik leghíresebb épülete, mely már több mint 120 éves múlttal rendelkezik, és a mai napig Nyíregyháza egyik legjelentősebb vendéglátó helye. Szállodánkban megtalálható a régi szecessziós stílustól a mai 21. századi modern kor irányzata is.
Mottónk: a „Rang és Hagyomány”
A földszinten található Kodály terem és a hozzá kapcsolódó rendezvényterem konferenciák, előadóestek, bálok, esküvők, kiállítások, és egyéb rendezvények lebonyolításához kiválóan alkalmas. A szálloda tulajdonosa a Nádasdi család, Pesz-Co Kft. valamint a szálloda személyzete szeretettel várja a pihenésre, kikapcsolódásra vágyó vendégeket!
Bízunk benne, hogy szállodánk felkeltette érdeklődését, és személyesen is meggyőződik majd arról, hogy milyen lehetőséget nyújt egy belvárosi szállodába az aktív kikapcsolódásához, családi nyaralásokhoz , felüdüléséhez vagy rendezvények lebonyolításához.
Weboldalunkon részletes tájékoztatást kaphat szolgáltatásinkról és a folyamatosan frissülő program- és csomagajánlatainkról is.
Szállodánk munkatársai az Ön megkeresésére szívesen szolgálnak bővebb információval, illetve igényei szerint személyre szóló ajánlatot is kidolgoznak.
Reméljük, hogy Önt is mihamarabb vendégeink között üdvözölhetjük!

Szolgáltatások

24 órás portaszolgálatCsomagmegőrzésÉrtékmegőrzésÉtteremFűtésHáziállat vihetőKonferenciateremNem akadálymentesítettRendezvényhelyszínRendezvényszervezésWiFi, szélessávú Internet Beszélt nyelvekangol EllátásEllátás nélkül, Étkezési lehetőség, Félpanzió, Reggeli, Speciális igények kielégítése Fizetési lehetőségekÁtutalás, Bankkártya, K&H Szép Kártya, Készpénz: forint, MKB Szép Kártya, OTP SZÉP Kártya Fürdő, medenceJacuzzi Gyermekbarát szolgáltatásokgyermek kedvezmény, gyermek menü HelyszínBelvárosban ParkolásKerékpár tároló, Parkolás az utcán Sport, mozgásGyerekülés a kerékpárhoz, Gyermekkerékpár kölcsönzés, Kerékpár kölcsönzés SzobafelszereltségÁgynemű, Franciaágy, Fürdőszoba káddal, Gyerekágy, Hajszárító, Hűtőszekrény, Internet a szobában, Klíma (légkondicionálógép), Különálló ágy, Minibár, Műholdas / Kábel TV, Vasaló, Vízforraló SzolgáltatásokKutya bevihető, Légkondicionálás, Wellness, Wi-Fi WellnessJacuzzi/ Pezsgőfürdő, Szauna, Szolárium

Írd meg a véleményed

Vélemények

Még nincs értékelés.

Írd meg véleményedet erről a szállásról!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

/ 10

Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az Adatkezelési tájékoztatót.

Távolságok

• sóstótól: 5.5km