Filharmónia Nyíregyháza

2022. október 18. - 2023. május 9. Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 18. Kodály terem

A Filharmónia nyíregyházi sorozatában elsőként a magyar régizene-játszás mesterének, Vashegyi György vezényletével a Miskolci Szimfonikus Zenekar és Purcell Kórus előadását élvezhetjük, majd a zongora hercege, Boros Misi kápráztatja el a közönséget Bach, Brahms és Bartók műveivel. Az új évet a megye legjelentősebb komolyzenei hangszeres együttesének, a Szabolcsi Szimfonikus Zenekarnak Mendelssohn-estjével köszöntjük, majd a francia impresszionizmus korába evezünk a Talamba Ütőegyüttessel és Horgas Eszterrel. A zárókoncerten a Kodály Filharmonikusok Debrecent köszönthetjük a városban Somogyi-Tóth Dániel szólójával és vezényletével.

Az előadások helyszíne a Kodály Zoltán Általános Iskola Kodály terme.
Cím: Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 18.