Örömszülők | Mandala Nyár

2024. augusztus 10. Nyíregyháza, Skanzen utca 8. Sóstói Múzeumfalu

A Mandala Nyár programjában az Örömszülők című vígjátékot láthatjuk, augusztus 10-én, Nyíregyházán, a Turay Ida Színház előadásában. A darabnak a Sóstói Múzeumfalu szabadtéri színpada ad otthont.

Ha sírva akar nevetni, ezt az előadást ne hagyja ki!

„Jerry Sloan reklámdal szerző, felesége sikeres ügyvéd. A boldog párral él együtt Alice apja, aki egy nyugdíjas taxisofőr és rendkívül vicces figura. Az após szarkasztikus humora sem segíti a helyzetet, amikor Jerry anyjának leég a háza és ő is hozzájuk akar költözni. Ezen a ponton elszabadul a pokol, mert a két „öreg” ki nem állhatja egymást. Elkezdődik az adok-kapok harc, mely olyan humoros, hogy csak kapkodjuk a fejünket és a végén boldogan vesszük mi is tudomásul, hogy a szerelem nem korhoz kötött.”

Időpont:
2024. augusztus 10. (szombat) 20.30 óra
Esőnap: augusztus 11.

Helyszín:
Sóstói Múzeumfalu
Nyíregyháza, Skanzen u. 8.

Jegyek személyesen:
Nyíregyházi Turisztikai Iroda
Nyíregyháza, Kossuth tér 1. (nagy postával szemben)
Helyre szóló jegyek, kizárólag készpénzes vásárlással!

Online: A tixa.hu weboldalon kapható.