Virtuális időutazás Nyíregyházán

2024. április 29. - augusztus 31. Nyíregyháza, Kossuth tér 1. Nyíregyházi Turisztikai Iroda

Repülj vissza az 1900-as évek elejére és less be Nyíregyháza múltjába!

Egy egyedülálló VR film készült Nyíregyházáról, amellyel a régi, nyüzsgő belvárosi piaci életbe csöppenhetünk vissza. Az 1900-as évek elején járunk, amikor még nem állt a Kossuth szobor és a Takarékpalota, viszont zöldség- és gyümölcsárusoktól volt hangos a tér, tejet, vajat, tojást kínáltak a kofák és a Városháza előtt gördült be a kisvonat.

A Nyíregyházi Turisztikai Iroda megbízásából készült 3 perces VR film hétköznapokon, előzetes bejelentkezést követően tekinthető meg. Családokat, baráti társaságokat, iskolás csoportokat egyaránt várunk!

A virtuális időutazás első jelenete a Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház tornyában játszódik, így a VR élmény előtt vagy után érdemes ténylegesen felkapaszkodni a kilátóba, ahonnan 29 méter magasságból szemlélhetjük Nyíregyháza belvárosát.

VR élmény díja:
200 Ft / fő
20 fő feletti csoportos kedvezmény: 150 Ft / fő

Bejelentkezés:

Email: tdm@nyiregyhaza.info.hu
Telefon: +36 42 310-735

Helyszín:

Nyíregyházi Turisztikai Iroda
Nyíregyháza, Kossuth tér 1. (postával szemben)

Nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház
Nyíregyháza, Kossuth tér 4.

Nyitva tartás:

Hétfőtől-Péntekig 9:00-17:00